Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #4947

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jan   |   9. 4. 2018 (16:18)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

nepořádek po bezdomovcích

Reakce Čisté Trojky   |   9. 4. 2018 (16:51)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Úklid jsme naplánovali na následující pracovní den.
Pavel, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   10. 4. 2018 (12:17)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli a uklidili. Pavel, Čistá Trojka