Černé skládky #4944

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Telefonicky nahlášeno Čisté Trojce   |   9. 4. 2018 (10:39)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

U textilního kontejneru nepořádek.

Reakce Čisté Trojky   |   9. 4. 2018 (14:27)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli, ale bylo již uklizeno. Pavel, Čistá Trojka