Černé skládky #4943

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jozef   |   9. 4. 2018 (10:33)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Smetiště

Reakce Čisté Trojky   |   9. 4. 2018 (14:09)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli, ale bylo již uklizeno. Pavel, Čistá Trojka