Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #4941

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): vlasta   |   9. 4. 2018 (10:27)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Zřejmě stříkačka vedle zastávky Olsanske náměstí směrem do centra. Na silnici, blízko sloupu s jízdními řády.

Reakce Čisté Trojky   |   9. 4. 2018 (14:40)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli, ale stříkačku nenašli. Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): vlasta   |   9. 4. 2018 (14:47)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Byla v silnici, možná ji už někdo sebral. Ale díky, že jste tam jeli.