Úklid ulic #4939

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Ivan   |   9. 4. 2018 (09:38)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek u kontejnerů na křižovatce ulic Slezská a Boleslavská.
Díky předem

Reakce Čisté Trojky   |   9. 4. 2018 (14:27)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli, ale bylo již uklizeno. Pavel, Čistá Trojka