Černé skládky #4936

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Olda   |   8. 4. 2018 (21:30)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dnes jsem sesbíral alespoň část nepořádku v podchodu pod železniční tratí a okolí. Měl jsem jen 1 pytel, můžete ho prosím odvést? Bylo by možné v podchodu uklidit jeden exkrement? Zkusím znovu apelovat na odbor životního prostředí MČ, aby dělal svoji práci a vlastníka (ČD) vyzval ke komplexnímu úklidu. Děkuji za vaši práci.

Reakce Čisté Trojky   |   9. 4. 2018 (16:35)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na místo se dostaneme následující pracovní den a uklidíme. Pavel, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   11. 4. 2018 (10:25)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli a uklidili. Pavel, Čistá Trojka