Úklid ulic #4935

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): danusch   |   8. 4. 2018 (14:46)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek lavičky Bezovka, možná by stálo za to, instalovat koš u laviček, aby se do budoucna nepořádku předešlo ;)

Reakce Čisté Trojky   |   9. 4. 2018 (14:17)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli, ale bylo již uklizeno. Pavel, Čistá Trojka