Úklid ulic #4932

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Pavel   |   8. 4. 2018 (14:24)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

odpad

Reakce Čisté Trojky   |   9. 4. 2018 (13:54)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli a uklidili.
Pavel, Čistá Trojka