Úklid ulic #4929

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Frantisek   |   8. 4. 2018 (06:40)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

U zastavky Lipanska, smer do centra

Reakce Čisté Trojky   |   9. 4. 2018 (13:59)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli a uklidili.
Pavel, Čistá Trojka