Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #4923

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Pavel   |   7. 4. 2018 (13:30)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

odpad mimo

Reakce Čisté Trojky   |   9. 4. 2018 (13:10)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme provedli kontrolu. Kontejnery jsou již vyvezeny. Okolí také. Pavel, Čistá Trojka