Úklid ulic #4922

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Denis   |   7. 4. 2018 (13:10)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Mrtvý pták u stromu baráku Žerotínova 66

Reakce Čisté Trojky   |   9. 4. 2018 (15:19)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli a uklidili. Pavel, Čistá Trojka