Psí exkrementy #4916

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Frantisek   |   6. 4. 2018 (07:25)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Pred B55

Reakce Čisté Trojky   |   6. 4. 2018 (15:42)

Dobrý den, děkujeme vám za podnět. Na místě jsme byli a uklidili. Pavel, Čistá Trojka