Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #4915

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Roman   |   6. 4. 2018 (07:06)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Upominka: Po mesici stale neuklizeno. Neporadek na Ohrade jste dosud nevyresili.

Reakce Čisté Trojky   |   6. 4. 2018 (14:47)

Dobrý den,děkujeme za Váš podnět. Úklid na uvedeném místě proběhne v následujícím pracovním týdnu.
Pavel, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   13. 4. 2018 (16:47)

Kvůli dnešní nepřízni počasí uklidíme toto místo následující pracovní den.
Pavel, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   17. 4. 2018 (13:55)

Dobrý den,
na úklidu tohoto místa pracujeme. Nepořádek byl při bližším ohledání větší než se na první pohled zdálo. Již jsme odvezli dva plné valníky a nadále na úklidu v dané lokalitě pracujeme.
Pavel, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   18. 4. 2018 (15:22)

Dobrý den,
dnes jsme uvedenou lokalitu konečně dokončili.
Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Roman   |   18. 4. 2018 (20:58)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, moc děkuji za Vaši pečlivou práci, vypadá to velice hezky a určitě to všechny kolemjdoucí potěší.
Přeji příjemný den.
Roman