Černé skládky #4913

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Karel   |   5. 4. 2018 (15:15)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Kus postele na chodníku. Děkuji

Reakce Čisté Trojky   |   5. 4. 2018 (16:26)

Děkujeme vám za podnět. Postel jsme uklidili. Za Čistá Trojka Libor