Černé skládky #4912

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Karel   |   5. 4. 2018 (15:01)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Deska na chodníku. Děkuji

Reakce Čisté Trojky   |   5. 4. 2018 (15:52)

Děkujeme vám za podnět. Na místě jsme uklidili. Za Čistou Trojku Libor