Černé skládky #4911

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Karel   |   5. 4. 2018 (14:56)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Skříň na chodníku. Děkuji

Reakce Čisté Trojky   |   5. 4. 2018 (15:50)

Děkujeme vám za podnět. Nábytek jsme odvezly. Za Čistou Trojku Libor