Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #4909

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): lukas   |   5. 4. 2018 (09:53)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Přívěs plný odpadků. Možná to patří spíš do sekce černé skládky, ale to je asi jedno - každopádně to hezky nevypadá a divím se, že obyvatelé toho drahého komplexu si to nevyřeší.

Reakce Čisté Trojky   |   5. 4. 2018 (14:44)

Dobrý den,
děkujeme Vám za podnět, který byl předán polici. Ti by mohli dohledat majitele tohoto vozíku a následně jej vyzvat k sjednání nápravy.
Pavel, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   24. 5. 2018 (10:52)

Dobrý den,
vozík plný odpadků je vyvezen.
Pavel, Čistá Trojka