Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #4905

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Martin   |   5. 4. 2018 (07:57)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

opet klasika kolem nadoby na psi vykaly. Dekuji za uklid

Reakce Čisté Trojky   |   5. 4. 2018 (11:05)

Dobrý den, děkujeme vám za podnět. Na místě jsme byli a uklidili. Pavel, Čistá Trojka