Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #4904

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Michal   |   4. 4. 2018 (15:59)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Neporadek u popelnic

Reakce Čisté Trojky   |   4. 4. 2018 (16:31)

Děkujeme vám za podnět. Uklid máme naplánován na zítra. S pozdravem za Čistá Trojka Libor

Reakce Čisté Trojky   |   5. 4. 2018 (11:37)

Dobrý den, děkujeme vám za podnět. Na místě jsme byli a uklidili. Pavel, Čistá Trojka