Úklid ulic #4900

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Telefonicky nahlášeno Čisté Trojce   |   4. 4. 2018 (10:56)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpadky na chodníku

Reakce Čisté Trojky   |   4. 4. 2018 (13:31)

Uklizeno Čistou Trojkou.