Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #4899

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Ondřej   |   3. 4. 2018 (20:32)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

přeplněné odpadní nádoby

Reakce Čisté Trojky   |   4. 4. 2018 (13:30)

Dobrý den, děkujeme vám za podnět. Na místě jsme provedli kontrolu a již je vyvezeno. Okolí jsme poklidili. Pavel, Čistá Trojka