Úklid ulic #4898

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jan   |   3. 4. 2018 (16:53)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

odpadky na ulici

Reakce Čisté Trojky   |   4. 4. 2018 (13:29)

Dobrý den, děkujeme vám za podnět. Na místě jsme byli a uklidili. Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Jan   |   4. 4. 2018 (13:34)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

děkuji :)