Úklid ulic #4895

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Frantisek   |   3. 4. 2018 (11:45)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Pohozene kolo z auta, roh Velehradske a Lucemburske

Reakce Čisté Trojky   |   3. 4. 2018 (15:16)

Děkujeme vám za podnět. Kolo jsme uklidili. Za Čistou Trojku Libor