Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #4894

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Petr   |   3. 4. 2018 (11:08)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Jeseniova 450/39 neporadek okolo kontejneru a nejblizsim okoli.

Reakce Čisté Trojky   |   3. 4. 2018 (13:24)

Dobrý den, děkujeme vám za podnět. Na místě jsme byli a uklidili. Pavel, Čistá Trojka