Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #4893

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Sevara   |   3. 4. 2018 (08:55)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dekujeme predem za vase pomoc

Reakce Čisté Trojky   |   3. 4. 2018 (16:37)

Děkujeme vám za podnět. Na místě jsme uklidili. S pozdravem za Čistá Trojka Libor