Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #4892

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Neal   |   3. 4. 2018 (08:33)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

odpad u kontejnerů

Reakce Čisté Trojky   |   3. 4. 2018 (16:35)

Dobrý den. Děkujeme vám za podnět. Na místě jsme uklidili. S pozdravem za Čistou Trojku Libor