Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #4891

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jozef   |   3. 4. 2018 (07:51)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Poškozené pouliční světlo a odpadkový koš.

Reakce Čisté Trojky   |   3. 4. 2018 (12:33)

Dobrý den, děkujeme vám za podnět. Na místě jsme byli koš a kryt nasadili. Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Jozef   |   3. 4. 2018 (12:43)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Děkuji za řešení problému. Ten koš mněl ale i vrchní část, která teď chybí.