Psí exkrementy #4889

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Martin   |   3. 4. 2018 (07:45)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

ulice Buchovcova, kolem vchodu do domu 1731/1 mnoho psich vykalu. Prosim o uklid. Diky

Reakce Čisté Trojky   |   3. 4. 2018 (09:52)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět, který jsme předali Pražským službám, kteří na uvedeném místě komplexně uklidí.
Pavel, Čistá Trojka