Další podněty Čisté Trojce #4886

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Hana   |   2. 4. 2018 (15:09)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Chodník_poškozená dlažba. Víta Nejedlého 22.

Reakce Čisté Trojky   |   3. 4. 2018 (09:06)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět, který byl postoupen Technické správě komunikací.
Pavel, Čistá Trojka