Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #3097

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Telefonicky nahlášeno Čisté Trojce   |   11. 8. 2017 (15:19)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Velký nepořádek u textilního kontejneru.

Reakce Čisté Trojky   |   11. 8. 2017 (15:34)

Uklizeno Čistou Trojkou.