Černé skládky #3094

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Telefonicky nahlášeno Čisté Trojce   |   11. 8. 2017 (10:23)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dveře v zeleni.

Reakce Čisté Trojky   |   11. 8. 2017 (15:21)

Dveře nenalezeny. Místo toho jsme našli a uklidili židli.
Čistá Trojka