Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #3092

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): natasa   |   10. 8. 2017 (18:52)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Sklo mimo kontejner. .Před školou ZŠ jarov

Reakce Čisté Trojky   |   11. 8. 2017 (14:35)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a střepy uklidili.
Pavel, Čistá Trojka