Dětská hřiště (nepořádek, projevy vandalismu) #3091

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jana   |   10. 8. 2017 (17:59)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Urazene drzadlo na houpadle

Reakce Čisté Trojky   |   11. 8. 2017 (10:39)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Problém jsme předali správci hřišť. Pavel, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   11. 9. 2017 (14:23)

Dobrý den,
dnes jsme kontrolovali toto místo a houpačka je již opravena.
Pavel, Čistá Trojka