Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #3090

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jana   |   10. 8. 2017 (17:06)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Napadeny, odumrely ker

Reakce Čisté Trojky   |   11. 8. 2017 (10:45)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Problém jsme předali na odbor správy zeleně. Pavel, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   1. 9. 2017 (09:21)

Dobrý den,
podnět se suchou trávou předán na Technickou správu komunikací panu Obrusníkovi. Jan.Obrusnik@tsk-praha.cz
Pavel, Čistá Trojka