Úklid ulic #3089

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Olda   |   10. 8. 2017 (15:57)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Průchod pod železniční tratí na Vítkově a přilehlá shodiště jsou plná rozloženého naváteho listí a drobných odpadků. Šlo by to prosím uklidit?

Reakce Čisté Trojky   |   11. 8. 2017 (14:05)

Dobrý den,
uvedené místo nespadá pod správu MČ Prahy 3 nýbrž k českým drahám a magistrátu hl. města Prahy. Část se dále nachází již na Praze 8. Vzhledem k tomu, že se v tomto případně nejedná o nárazový úklid, ale o komplexní úklid celé lokace, pokusíme se předat podnět na adekvátní místa. Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Olda   |   11. 8. 2017 (14:33)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Děkuji za informaci. Zkusím napsat na ČD. Olda