Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #3087

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   10. 8. 2017 (15:28)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Gramofon a další nepořádek.

Reakce Čisté Trojky   |   10. 8. 2017 (15:45)

Uklizeno Čistou Trojkou.