Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #3085

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   10. 8. 2017 (14:26)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odlozený kus nábytku.

Reakce Čisté Trojky   |   10. 8. 2017 (15:49)

Uklizeno Čistou Trojkou.