Černé skládky #3084

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Vladimír   |   10. 8. 2017 (13:09)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Špinavá deka blízko schodiště. V příkopu u cyklostezky se nachází více odpadků.

Reakce Čisté Trojky   |   10. 8. 2017 (16:34)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a uklidili.
Čistá Trojka