Úklid ulic #3080

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Ales   |   10. 8. 2017 (08:25)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Vysypana popelnice. Pridim o uklid .

Reakce Čisté Trojky   |   10. 8. 2017 (11:27)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Po příjezdu Čisté Trojky na místo bylo již místo v pořádku.
Pavel, Čistá Trojka