Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #3075

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   9. 8. 2017 (14:39)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nepořádek v zeleni.

Reakce Čisté Trojky   |   9. 8. 2017 (15:16)

Uklizeno Čistou Trojkou.