Úklid ulic #3074

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Sebastien   |   9. 8. 2017 (12:41)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Tlumiče odhozené na chodníku..

Reakce Čisté Trojky   |   9. 8. 2017 (14:41)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Tlumiče jsme odvezli.
Radek, Čistá Trojka