Dětská hřiště (nepořádek, projevy vandalismu) #3071

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Lubomira   |   8. 8. 2017 (19:44)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobry den, chci nahlasit vytrzenu planku v plote na detskom hriste Lupacova.
Dekuji.

Reakce Čisté Trojky   |   9. 8. 2017 (10:53)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Nahlasíme ho odpovědné organizaci, aby došlo k nápravě.
Čistá Trojka