Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #3067

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   8. 8. 2017 (11:36)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Přeplněný koš a odpadky kolem.

Reakce Čisté Trojky   |   8. 8. 2017 (12:22)

Uklizeno Čistou Trojkou.