Úklid ulic #3066

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jaroslav   |   8. 8. 2017 (09:43)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, každoroční problém s vysokou trávou a lebedou na chodnících kolem domů. Celá ulice Chlumova, Štítného, Prokopovo náměstí a přilehlé ulice. Zřejmě nestačí při plošném úklidu, kdy v květnu osekají strunovou sekačkou a pak je celé léto ponecháno na pospas a oseká se až v září nebo říjnu při dalším velkém úklidu.
Působí to velmi ohavně neupraveně a špinavě navíc v té trávě zůstává spousta odpadu. Dalo by se to prosím nějak napravit. Moc děkuji.

Reakce Čisté Trojky   |   8. 8. 2017 (15:43)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme se byli podívat. Podnět svou povahou nespadá do úklidových prací Čisté Trojky. Vyzjistíme situaci ohledně údržby zeleně u odpovědných organizací a budeme Vás informovat.
Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   14. 9. 2017 (14:57)

Dobrý den, dnes jsme kontrolovali zarostlé místo a již je posekané . Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Jaroslav   |   14. 9. 2017 (20:33)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den,hodně to prokouklo. Děkuji: J.