Úklid ulic #3060

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Petra   |   8. 8. 2017 (08:49)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den,
Prosím o úklid pohozených sáčků v ulici Kališnická. Děkuji

Reakce Čisté Trojky   |   8. 8. 2017 (14:18)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme uklidili.
Čistá Trojka