Psí exkrementy #3059

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jaroslava   |   8. 8. 2017 (08:37)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Přeplněný koš

Reakce Čisté Trojky   |   8. 8. 2017 (13:55)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Přeplněný koš jsme vyprázdnili.
Radek, Čistá Trojka