Další podněty Čisté Trojce #3058

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Hana   |   7. 8. 2017 (21:17)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odložená matrace: roh Jičínské a Křišťanovy ul.

Reakce Čisté Trojky   |   8. 8. 2017 (12:32)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Matrací jsme odvezli.
Radek, Čistá Trojka