Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #3056

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): LUCIE   |   7. 8. 2017 (19:43)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobry den, prosim o odvoz odlozene skrinky, ktera se nachazi u popelnic pred domem Ambrozova 9. Mnohokrat dekuji.

Reakce Čisté Trojky   |   8. 8. 2017 (11:10)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Skříňku jsme odvezli.
Radek, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   8. 8. 2017 (11:11)

Uklizeno Čistou Trojkou.