Černé skládky #3052

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Objeveno Čistou Trojkou   |   7. 8. 2017 (14:43)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Taška odpadků u stromu.

Reakce Čisté Trojky   |   7. 8. 2017 (15:12)

Uklizeno Čistou Trojkou.