Poškozený mobiliář #3050

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Hana   |   7. 8. 2017 (09:37)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Zdemolovaný psí odpadkový koš: roh Slavíkova a Zvonařova.

Reakce Čisté Trojky   |   7. 8. 2017 (11:13)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Koš jsme na místě zkontrolovali a nahlásili zodpovědné organizaci. Budeme sledovat průběh a po výměně Vám dáme ještě vědět. Pavel, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   10. 8. 2017 (11:29)

Dobrý den,
Po dnešní kontrole Čisté Trojky na uvedeném místě je již vše pořádku. Koš vyměněn.
Pavel, Čistá Trojka